Advert

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ COŞKUN ESEN ALAÇAM’DAKİ OKULLARI İNCELEDİ

Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, Alaçam ilçesini ziyaret ederek 2020-2021 eğitim öğretim yılı için okulların hazırlıklarını İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural ile birlikte yerinde inceledi.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ COŞKUN ESEN ALAÇAM’DAKİ OKULLARI İNCELEDİ

Yeni eğitim öğretim yılında okulların hazırlık incelemelerinde bulunmak üzere Alaçam ilçesini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural ve Şube Müdürleri ile birlikte ilçe merkezinde bulunan Anadolu Liselerini, İlkokulları ve Anaokulunda incelemelerde bulunarak bilgiler aldı.

Daha sonra yeni eğitim öğretim yılı için okulların hazırlıklarını denetleyen İl Milli Eğitim Müdürü Esen, ‘Mesleki Çalışma Programı’ kapsamında, okullarda öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlerin istek ve taleplerini dinleyen İl Milli Eğitim Müdürü Esen, öğretmenlerle bir süre sohbet etti. Okulların yeni eğitim ve öğretim yılına hazır olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü Esen, “Mutlu, huzurlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı geçireceğimizi temenni ediyorum” dedi.

Son olarak, İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural’dan hayata geçiren projeler ve çalışmalar hakkında brifing aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET