Advert

JANDARMA KOMUTANINA ZİYARET

Oda Başkanlarından Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, Alaçam Esnaf Odası Başkanı Vedat Özyılmaz, Alaçam’ın Sesi Gazetesi imtiyaz sahibi İsa Şentürk ve Fatih Mahallesi Muhtarı Duran Aydın ile birlikte ziyaret ettiler.

JANDARMA KOMUTANINA ZİYARET

Alaçam’a yeni atanan İlçe Jandarma Komutanı Yaşar Görmez’i Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, Alaçam Esnaf Odası Başkanı Vedat özyılmaz ve Fatih Mahallesi Muhtarı Duran Aydın ile birlikte ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, bizler ziraat odası ve muhtarlar olarak sizlere her türlü yardım etmeye hazır olduklarını dile getirdi. Esnaf Odası Başkanı Vedat Özyılmaz ise ilçemizde bulunan esnaf ve sanatkarlarımız ile birlikte sizlerin yanınızda olduğumuzu ve her daim yardımcı olmak görevimiz dedi. Alaçam’ın Sesi Gazetesi imtiyaz sahibi İsa Şentürk, İlçemizde 32 yıldır matbaacılık, 18 yıldır gazetecilik ve 5 yıldır ise dijital reklamcılık yaptığını ve ilçemizde bulunan kamu kurumlarla birlikte iç içe bir şekilde çalıştıklarını dile getirdi. Fatih Mahallesi Muhtarı Duran Aydın, İlçe Jandarma Komutanlığı hizmet binasının kendi mahalle sınırları içerisinde olduğunu ve her daim sizlere yardım için birlikte olacağını dile getirdi.

İlçe Jandarma Komutanı Yaşar Görmez, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET