Advert

MEMUR -SEN´DEN AK PARTİ İLÇE YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

AK Parti Alaçam İlçe Başkanlığında gerçekleşen ziyarette Başkan Hasan ÖZDEMİR, Eğitim Bir-Sen Alaçam İlçe Başkanı Serhat Murat KARAGÖL ve Yönetim Kurulu Üyelerini kapıda gönül selamı ile karşıladı.

MEMUR -SEN´DEN AK PARTİ İLÇE YÖNETİMİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Eğitim Bir-Sen Alaçam İlçe Başkanı Serhat Murat KARAGÖL, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Memur Sen hizmet kolları ile birlikte 7. Kongresini yapan AK Parti İlçe Başkanı Hasın Özdemir’e ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

Eğitim Bir-Sen Alaçam İlçe Başkanı Serhat Murat KARAGÖL ve Memur Sen hizmet kolları ile birlikte Ziyarette söz alan Eğitim Bir-Sen İlçe başkanı Serhat Murat KARAGÖL, “Alaçam AK Parti İlçe Teşkilatında yapılan seçimli olağan kongre ile bir kez daha AK Parti İlçe Teşkilatı´nın Başkanlığı´na seçilen Sayın Hasan ÖZDEMİR’e ve Yönetimine Eğitim Bir-Sen teşkilatımız adına tebrik ediyor, Hayırlı olmasını Cenab-ı Hak´tan niyaz ediyoruz. Alınan bu görevde Rabbim muvaffakiyetler nasip eylesin, yolunuzu açık eylesin. Eğitim Bir-Sen teşkilatı olarak bu ülke için, İslam alemi için, insanlık için taşı taş üstüne koyan kim varsa bizim için değerlidir” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Hasan ÖZDEMİR, “Eğitim Bir-Sen´in yapmış olduğu ziyaretten memnuniyet duyduk. Görevi Rabbim bizlere ve yönetimimize nasip eyledi. Alaçamımızın, Samsunumuzun, Ülkemizin, İslam aleminin bizlerden beklentileri var. Bizlerde tüm kesimlerle bu ülke için taşı taş üstüne koymak isteyen, yol yürümek isteyen kim varsa hep birlikte bu işi götüreceğiz. Allah´ın izni ile gereken el birliği ile yapılacaktır. Ziyaretiniz için teşekkür ediyoruz. ”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI