Advert

Fikri Ayçil Aday Adaylığını Açıkladı

Ak Parti Alaçam Belediye Başkan Aday Adaylığını, Parti Binasında Ak Parti İlçe Başkanı Selahattin Alkan'a Başvuru Dilekçesini Sundu.

Fikri Ayçil Aday Adaylığını Açıkladı

Başvuru sonrası bilgilerini aldığımız Fikri Ayçil şunları söyledi; Samsunumuzun güzide ilçesi Alaçam’ı hak ettiği seviyeye ulaştırmak gayesiyle, halka rağmen icraat ve hizmet anlayışıyla değil; halk için icraat ve hizmet etmek niyetiyle Adalet ve Kalkınma Partisinden Alaçam Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunda bulundum.

            Gümüşova’dan, Habilli’ye; Akgüney’den, Harmancığ’a; Doğanken’ten, Aşağı Soğukçam’a; Pelitbükü’den, Doyran’a hakiki manada hizmet alamamış bütün mahallelerimizin sorunlarına vakıf birisiyim. Siyasi tecrübe ve birikimlerimi, halkımızla yapacağım istişarelerle harmanlayarak, Alaçamımızı her alanda kalkındırmak için adaylık başvurusunda bulundum.

            Halkımızın desteği, Sayın Genel Başkanımız’ın takdirleriyle aday gösterilmem ve nihayetinde vatandaşlarımızın teveccühleri ile İnşaallah Alaçam Belediye Başkanı olmam halinde Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın yakmış olduğu hizmet meşalesi ile Alaçamımızı aydınlık yarınlara taşımak için bu ulvi sorumluluğu üstlenmeye hazırım.

            Bu yüzden Durmak Yok Yola Devam, Her Şey Alaçam İçin diyor, Aday adaylığımızın Alaçamımıza, Davamıza hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Bütün hemşehrilerime saygılarımı sunuyorum dedi.   

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
GIDA GÜVENLİĞİ DENETİMLERİ SÜRÜYOR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR
ŞİRİNKÖYDE İFTAR