Advert

ANONSLU “MASKE” UYARISI

Samsun İl Sağlık Müdürlüğü ve Alaçam Toplum Sağlığı Müdürlüğü tarafından Maske konusunda vatandaşları anonslu ve bildiri dağıtarak uyardılar.

ANONSLU “MASKE” UYARISI

Samsun Valiliği tarafından İl Sağlık Müdürlüğü ekiplerince ilçe ilçe gezilerek pandemi dönemine ilişkin alınan tedbirler ve yapılması gerekenler hakkında gezici araçlarla Alaçam Toplum Sağlığı Müdürü Ertan Baş, Sağlık Memuru Özdemir Gültekin, Sağlık Memuru Mehmet Levent Sürek ve Belma Tablı ile birlikte araç ile anonslar yapıldı.

Yeni uygulama hakkında bilgi veren Alaçam Toplum Sağlığı Müdürü Ertan Baş, “Amacımız toplumumuzun farkındalığını arttırmak, dikkati yoğunlaştırmak, korunma yollarını daha iyi hatırlatmak, maske takılmasının ve hijyenin devamlı kullanılmasının insanların unutmamasını sağlamak için yeni olan bu uygulamayı sahalarda sürdürüyoruz. Bugün Alaçam Cumhuriyet Meydanı, Belediye Caddesi, Pazar Caddesi, Lise Caddesi ve Bafra caddeleri üzerinde bulunan halkımızı hem denetledik hem de pandemi sürecinde neler yapabilirler nasıl önlem alabilirler onları anlattık” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET