Advert

BAFRA TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN ÜYELERİNE YENİ HİZMET

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası ve QNB Finansbank Bafra Şubesi arasında, Bafra TSO üyelerine ücretsiz e-dönüşüm hizmetleri sunulması kapsamında protokol imzalarken, Bafra TSO Üyelerinin hizmetten bugünden itibaren kullanabilecekler.

BAFRA TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN ÜYELERİNE YENİ HİZMET

Bafra TSO Üyelerin yararlanabileceğini dile getiren Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, ‘Finans Bank ile imzalanan protokol neticesinde üyelerimizin odamızdan alacağı hizmetlere ek olarak e-FATURA, e-DEFTER, e-ARŞİV, e-İMZA, e-İRSALİYE, e-MÜSTAHSİL gibi dijital ürünlere ve hizmetlere ücret ödemeden sahip olabileceklerdir. Üyelerimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.’ dedi.

Başkan Başar QNB Finansbank ile yapılan işbirliğinin memnuniyet verici olduğunu ifade ederek tüm üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum dedi.
Bafra Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine büyük katkı sağlayacaklarına inandıkları bir anlaşmaya imza attıklarını belirten Qnb Finansbank Şube Müdürü Serdar Gönenç, ‘Anlaşma kapsamında Bafra Ticaret ve Sanayi Odasına bağlı tüm üye kuruluşlarla kurulacak Dijital Köprüde, e-FATURA, e-ARŞİV, e-İMZA, e-İRSALİYE, e-MÜSTAHSİL gibi dijital ürünlerimiz ücretsiz olarak sunulacak olup, bölgemiz şirketlerimize sağlayacağımız katkı ve desteklemekten mutlu duyuyoruz’ dedi.

Protokol kapsamında ki dijital dönüşüm paketinden ücretsiz faydalanmak isteyen üyelerimizin QNB Finansbank Bafra Şubesi’ne müracaat etmeleri gerekmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI