Advert
Advert

Kaymakam Zaman'dan Okul Ziyaretleri

Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN ve Belediye Başkanı Hadi Uyar ile birlikte İlçemiz Cumhuriyet İlkokulunu, Osman Tural İmam Hatip Ortaokulunu ve Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ettiler

Kaymakam Zaman'dan Okul Ziyaretleri

Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural ve Okul Müdürü Recep Yeşilyurt’tan okul hakkında bilgiler aldı. Sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle sohbet etti. Öğretmenler odasında Öğretmenler ile tanışarak isteklerini dinledi. Öğretmen ve öğrencilere kitap okumalarını tavsiye etti. Okullara kitap desteği için elinden geleni yapacağını dile getiren Sn ZAMAN, teşekkür ederek Cumhuriyet İlkokulundan ayrıldı.

            İkinci olarak Alaçam İmam-Hatip Lisesini ziyaret etti. Tarım arazisini sürerken kullandığı traktörün devrilmesi sonucu vefat eden okul öğrencisi Bayram Deniz’in dedesine, sınıf arkadaşlarına ve tüm okul personeline başsağlığı diledi. Okulun birimlerini gezerek bilgiler aldı ve okul kütüphanesine vefat eden okul öğrencisi Bayram Deniz’in adının verilmesini istedi. Okuldaki öğretmenlerle toplantı düzenleyerek tanışan Kaymakam Zaman, Okul Müdürü Adem Çavuş'a ve çalışma arkadaşlarına çalışmalarında başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.

            Son olarak Kaymakam ZAMAN, Alaçam Osman Tural İmam-Hatip Ortaokulunu ziyaret etti. “Öğrencilere rehberlik çalışmalarının en iyi şekilde yapılması gerektiğini, Öğrencilerin yetiştirilmesinde anne babadan ziyade öğretmenlerin daha etkili olduğunu, Öğretmenlerin birer rol model olduğunu” söyleyerek öğretmen ve öğrencilerle birlikte kitap okudu. Öğretmenler odasında Öğretmenler ile tanışarak isteklerini dinleyen Sn. Kaymakam Zaman, Okul Müdürü İsmail Karaçeşme ve Öğretmenlere teşekkür ederek okuldan ayrıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA
ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA
ÇELTİK ÜRETİCİSİ DERTLİ
ÇELTİK ÜRETİCİSİ DERTLİ