Advert

KIZLAN İLKOKULU ATÖLYE GİBİ

Alaçam’a yaklaşık 25 kilometre uzaklıkta bulunan Kızlan İlkokulu yöneticileri ve öğretmenleri tarafından çift kişilik okul sıralarını keserek tek kişilik öğrenci sırasına çevirdiler.

KIZLAN İLKOKULU ATÖLYE GİBİ

Kızlan İlkokulu Müdürü Ayhan Dodur Covit19 korona virüs tedbirleri doğrultusunda okulumuzda bulunan çift kişilik öğrenci sıralarını öğretmen arkadaşlarımız ile birlikte okulu demirci ve marangozhaneye çevirdiklerini belirtti. Dodur, öğrencilerimiz Covit19 korona virüs tedbirleri çerçevesinde tek kişi halinde sosyal mesafe kurallarına uyarak oturacak ve derslerini bu şekilde yapacaklar. Amacımız tekli sıra yaparak günlük eğitime geçmek, bizler öğrencilerimizin her türlü ihtiyaçlarını gidererek onların sağlıklı bir şekilde ders yapmalarını sağlayacağız.

Okul sırasının önemi oldukça büyüktür. Öğrencilerin üzerinde en çok zaman geçirdikleri sınıf gereçlerinden biri olduğundan dolayı okul sırasının öğrenci yaş guruplarına uygun bir şekilde okulumuzda tamir ederek yeniden demir ve tahta kısımlarının boyanarak kullanıma hazır hale getirdiklerini dile getirdi.

Bu doğrultuda okulumuzda yapılan bu çalışmalar öğretmen, hizmetli, velilerimize ve Bu atölyeyi bize kazandıran yepaş genel Müdürü Arif Akşam’a ayrıca teşekkür ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET