Advert
Advert

Salih Uçar Aday Adaylığını Açıkladı

17 Kasım 2018 Cumartesi günü saat 12.00’de Alaçam Ak Parti İlçe teşkilatında basın açıklaması yaparak Aday Adaylığını açıkladı.

Salih Uçar Aday Adaylığını Açıkladı

Ak Parti ilçe teşkilatında yapılan basın açıklamasında selamlama konuşmasından sonra şu ifadeleri kullandı. Alaçam’da geçmiş dönemde Belediye Başkanlığı yapmış tüm Belediye Başkanlarına, Alaçam’a hizmet etmiş bürokratlara, Sivil toplum örgütlerine, parti teşkilatına katılım sağlayan beyefendi ve hanımefendilere teşekkür etti.

Uçar, saygıdeğer Alaçamlılar ilçemi seven bir kişi olarak hedefim her zaman ve her yerde memleketime, Alaçam ilçesine, topluma faydalı bir nefer olmak için azami gayret sarf etmek olmuştur. Bu bağlamda insanları sevmek ve ihtiyaç hissettiklerinde yanlarında bulunmayı kendime şiar edindim. İlçemin bir takım sorunları vardır, belediyecilik anlamda yapılması gereken hizmetler vardır. Olumsuzlukları giderebilmek, iktidarın hizmetlerinden faydalanmak, iktidarla barışık olmak ve yeni projeler üretebilmek düşüncesiyle Alaçam ilçesi Belediye Başkanlığına Aday Adayı oldum. Muhtarlar, Meslek Odaları Başkanları, Sivil toplum örgütü yönetimleri, bayanların ve gençlerin temsilcileri ilçemizin saygın yaşlı akil insanların içinde yer alacağı şehir konseyi oluşturarak Alaçamımızla ilgili önemli konuların görüşülüp uzlaşma ile kararların alınmasını ve uygulanmasını sağlayacağız. Biz gücümüzü haktan ve halktan alan siyaset anlayışı ile bu göreve talibim dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA
ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA
ÇELTİK ÜRETİCİSİ DERTLİ
ÇELTİK ÜRETİCİSİ DERTLİ