Advert

KAYMAKAM ZAMAN’DAN YENİCE MAHALLESİNE ZİYARET

İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akar ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yaşar Görmez ile birlikte Yenice Mahallesini ziyaret etti.

KAYMAKAM ZAMAN’DAN YENİCE MAHALLESİNE ZİYARET

Ziyaretine Şehit Jandarma Muhabere Er Savaş Topal’ın kabrini  ziyaretle başlayan Kaymakam Zaman ve beraberindeki heyet, mahalle meydanında vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle Muhtarı Mustafa GEVECİ’den mahalle hakkında bilgiler aldı, vatandaşlarla sohbet etti ve sorunlarını dinledi. Mahalle Camii ve Kütüphanesi ile atıl durumda bulunan mahalle ilkokulunda yapılması planlanan Mahalle Kültür Merkezi hakkında bilgi alıp incelemelerde bulunan Kaymakam ZAMAN, akabinde mahallede faaliyette bulunan demirci atölyelerini, Bıçkı atölyelerini, Tavuk Çiftliğini, Kıraathaneler ile Bakkal ve Berberleri ziyaret etti. Aydın iline incir kurutma makinesi üreten ve balık çiftliklerine su karma makinesi üreten Demirci Hüseyin AKAR’ın atölyesinde incelemelerde bulunarak atölyenin ilçe esnafına örnek teşkil ettiğini belirterek çalışmalarından ötürü mahalle esnafı nezdinde Hüseyin AKAR’a teşekkür etti.

Kaymakam ZAMAN mahallede hem ziyarette bulunduklarını aynı zamanda covid-19 salgınıyla mücadelede esnaf ve vatandaşların kurallara uyup uymadıklarını denetlediklerini belirterek kurallara uyan mahalle esnaf ve halkına teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET