Advert

CHP ALAÇAM İLÇE BAŞKANLIĞI MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Alaçam İlçe Başkanlığı “Mahalle Ziyaretleri” projesi kapsamında mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geliyor.

CHP ALAÇAM İLÇE BAŞKANLIĞI MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Alaçam İlçe Başkanı Fuat Canbaz tarafından yapılan açıklamada: “Cumhuriyet Halk Partisi Alaçam İlçe Başkanlığı olarak “Mahalle Ziyaretleri” projemiz kapsamında mahallelerimizi ziyaret ediyor, mahalle sakinleri ile bir araya gelerek dertlerini dinliyoruz. Bu kapsamda 06 Kasım 2020 Cuma Bugün günlerden Madenler Mahallesi Mahallemiz adını İlçemizin bir zamanlar en çok gelir kaynaklarından biri olan tütünden alır. Tütün bir zamanlar ilçenin eşsiz madeni olmaktadır.

Cumhuriyet Halk Partisi Alaçam İlçe Başkanı Fuat Canbaz ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte 02 Kasım 2020 Pazartesi günü Çeşme Mahallemiz. Benim de doğup büyüdüğüm güzel Alaçam'ın tarihini yaşatan geçmiş ile gelecek arasında köprü olan mübadelenin izlerini taşıyan iki farklı kültüre konaklık etmiş bir mahalle, Ayrıca Türkiye'mizin ilk Mübadele Müzesini barındıran Mahallemiz, Malesef o tarih kokan konaklar evler ve sokaklar bakımsızlıktan yok olmak üzere oysa bu Mahallemiz ve Karşıyaka mahallemizde ki Konakları eski günlerine dönüştürürsek Alaçam Karadeniz’in Turizm başkenti olmaya aday olur. Bu gün mahalle Muhtarımız Orhan Koç'a misafir olarak Mahallemizin güzellikleri, geleceği ve sorunları üzerine hoş bir sohbet gerçekleştirdik. Muhtarımıza misafirperliği ve güzel ikramı için teşekkür ederiz.

Canbaz, Vatandaşlarımız ve muhtarlarımızdan mahallelerimizin sorunlarını dinledik. Yaşanan sorunların çözümü noktasında üstümüze düşeni yapacağımıza söz verdik. Bizler seçimden seçime değil her zaman vatandaşımızın yanındayız. Mahalle ziyaretlerimize bundan sonra da ara vermeksizin devam edeceğiz.” Dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Alaçam İlçe Başkanı Fuat Canbaz, Mahalle Muhtarımızla Mahallemizin geçmişi, geleceği sorunları üzerine sohbetler gerçekleştirdik dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI