Advert

10 KASIM ATATÜRK´Ü ANMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 82. yılında tüm Türkiye’de olduğu gibi Alaçam’da da törenlerle anıldı.

10 KASIM ATATÜRK´Ü ANMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Atatürk’ü anma programı, Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk anıtına saat 09,5’te çelenk sunma töreni ile başladı. Programa Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN, Belediye Başkanı İlyas ACAR, Daire amirleri, Siyasi Parti Temsilcileri, sivil toplum kuruluşları ve halk katıldı. Çelenklerin anıta sunulmasının akabinde sirenler eşliğinde 2 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

Alaçam Şehit Erdal Bolat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okulu Öğretmen ve öğrencileri tarafından düzenlenen programın ardından son buldu.

Anma Törenine Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN, Belediye Başkanı İlyas ACAR, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yaşar GÖRMEZ, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa AKAR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai TURAL, Alaçam Devlet Hastanesi Başhekimi Radi ŞEN, Toplum Sağlığı Müdürü Dr. Ertan BAŞ, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet GÜREŞ, İlçe Müftüsü Orhan BAL, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Emre KÖSEM, Ziraat Odası Başkanı Hüseyin BEDİR, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Vedat ÖZYILMAZ, Şoförler Odası Başkanı Kurtbey Bozkurt, Halk Bankası Müdürü Mevlana Yıldırım daire amirleri, kamu kurum kuruluş yetkilileri, meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI