Advert
Advert

Alaçam’da Belediye Başkan Aday Adaylığı Yarışı Hızlandı

Ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde de gündem 30 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Alaçam’ın yeni Belediye Başkanını ve belediye meclis üyeleri kim olacağı merak konusu.

Alaçam’da Belediye Başkan Aday Adaylığı Yarışı Hızlandı

Alaçam Belediye Başkanı olmaya talip olan; Mevcut Belediye Başkanımız Hadi Uyar, Av. Ali Şengül, İş adamı Fikri Ayçil, Furkan Özdemir, Emekli Salih Uçar ve Milli Eğitim Personeli Mustafa Cep’i tebrik ediyor ve adaylara başarılar  diliyorum.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nden başvuru süresi 17. Kasım 2018 Cumartesi günü bitti ve Pazar günü temayül yoklaması yapıldı.

Adalet ve Kalkınma Partisi cephesinde bunlar olurken; ülkenin  ana muhalefeti Cumhuriyet Halk Partisi’nde  henüz belediye başkanı adaylığı için hiç bir isim konuşulmuyor.

Ülke genelinde oyu yükselen, 2014 seçimlerinde Alaçam’da  ana muhalefet görevi verdiği Milliyetçi Hareket Partisi’nde ise; Bir önceki dönem Belediye Başkanı İlyas Acar 18 Kasın 2018 Pazar günü MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçelinin talimatları ile Alaçam’da İlyas Acar Adaylığını açıkladı. 

Çiçeği burnunda yeni kurulan  İYİ Parti’de ise;  Alaçam’da henüz bir Aday Adayı çıkmadığı ve ilerleyen günlerde neler olacağı merakla bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA
ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA
ÇELTİK ÜRETİCİSİ DERTLİ
ÇELTİK ÜRETİCİSİ DERTLİ