Advert

ALAÇAM’DA TRAFİK DENETİMLERİ SÜRÜYOR

Alaçam İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Denetleme Büro amirliği ekipleri tarafından vatandaşların huzur ve güveni açısından trafik denetim ve kontrol işlemlerine hız kesmeden devam ediliyor.

ALAÇAM’DA TRAFİK DENETİMLERİ SÜRÜYOR

Alaçam İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Denetleme Büro amirliği ekipleri tarafından ilçenin giriş ve çıkışları başta olmak üzere muhtelif kesimlerde trafik yönünden yapılan denetimlerde araç sürücüleri ve araçlar kontrol ediliyor.

İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akar nezaretinde yapılan denetimler neticesinde vatandaşların emniyetli seyahat etmelerini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen denetimlerin ise 24 saat esasına göre sürdürüldüğünü kaydetti. Akar, Denetimlerde ise, trafik kazalarını önlemek ve vatandaşların güvenli bir trafik ortamında seyahat etmeleri amacıyla araç ve sürücü belgelerinin kontrolü, emniyet kemeri kullanımı, araçların muayene ve kontrolleri, maske kurallarına uyulup uyulmadığı kontrol ediliyor, sürücüler uyarılmakta ve gerektiğinde cezai işlemde uygulandığı ve denetimlerin periyodik olarak sürdürüleceğini kaydetti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI