Advert

ÇAMGÖLÜ MESİRE ALANINDA TADİLAT ÇALIŞMALARI BAŞLANDI

Yakakent’in doğal değerlerinden olan Çamgölü mesire alanı, bölgenin önemli destinasyon merkezi, yaşam ve rekreasyon alanlarından biri olmayı hedeflemektedir.

ÇAMGÖLÜ MESİRE ALANINDA TADİLAT ÇALIŞMALARI BAŞLANDI

Çamgölü mesire alanımız bugüne kadar iki Cumhurbaşkanı ve birçok devlet büyüklerimizi misafir etmiştir. Yeşil ve mavinin iç içe geçtiği Çamgölü mesire alanımız Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA’nın girişim ve çalışmalarıyla, Orman Bakanlığı’dan belediyemize 29 yıllığına üst kullanımı tahsis edilmiştir.

Başkan Kılma, Belediyemizce hazırlanan vaziyet planı ve gelişim projesi, Orman Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmıştır. Proje doğrultusunda; 50 Yataklı Konaklama alanı, Bungalov evleri, restoran, karavan park, 3 adet trekking parkur, paintball sahası ve spor tesisi çalışmaları devam etmektedir.

Kızılçamın denizle buluştuğu doğal millet bahçesi olarak bilinen Çamgölü Mesire alanına katkılarından dolayı; Tarım Orman Bakanımız Dr. Bekir PAKDEMİRLİ’ye, Orman Bakan Yardımcımız Sn. Fatih METİN’e, Orman Genel Müdürümüz  Bekir KARACABEY’e, AK Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Milletvekilimiz Sn. Çiğdem KARAASLAN’a, Milletvekillerimiz Sn. Orhan KIRCALI, Sn.Fuat KÖKTAŞ, Sn.Yusuf Ziya YILMAZ, Sn. Ahmet DEMİRCAN’a ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansına, Belediyemiz ve Yakakent halkı adına teşekkür ederiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET