Advert

EMNİYET’TEN KAMUYA AÇIK ALANLARDA, MASKE VE SİGARA DENETİMİ YAPILDI

Alaçam İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından koronavirüs ile mücadele kapsamında, maske ve sigara denetimi yapıldı.

EMNİYET’TEN KAMUYA AÇIK ALANLARDA, MASKE VE SİGARA DENETİMİ YAPILDI

İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akar nezaretinde Yapılan denetimlerde maske kullanımı ve sigara içilmesi yasak olan caddelerde denetim yapıldı. İçişleri Bakanlığının yayınlamış olduğu genelge doğrultusunda 81 ilde kamuya açık alanlarda, insanların yoğun olduğu parklarda, pazarlarda, toplu taşıma alanlarında, bazı cadde ve sokaklarda sigara içme yasağı getirildi. Bu doğrultuda Alaçam İlçe Emniyet Müdürlüğümüze bağlı ekipler tarafından Kamuya açık alanlarda maske ve sigara denetimi yaptı. Cumhuriyet Meydanı, Bafra caddesi, Hükümet Konağı yanı ve Anneler Parkı civarında yapılan maske ve sigara denetiminde, polis ekipleri vatandaşları kamuya açık alanlarda sigara içmemeleri ve maskelerini uygun şekilde takmaları yönünde uyardı.

İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akar: İlçemizde bugüne kadar 7070 kişi sorgulanmış yapılan sorgulana neticesinde toplam 103.930 Tl cezai işlemde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI