Advert

CHP'Lİ BAŞKAN CANBAZ'IN DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alaçam İlçe Başkanı Fuat Canbaz, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

CHP'Lİ BAŞKAN CANBAZ'IN DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alaçam İlçe Başkanı Fuat Canbaz mesajında şu ifadelere yer verdi: Engelsiz bir hayat, Engelsiz bir yaşam ortamının sağlandığı. Engellilerimizin hak ettikleri kadrolarını alıp, iş hayatına katılıp geçimlerini sürdürmeleri, toplumdan ayrıştırılmadan günlük hayatlarını idame ettirmeleri dileğiyle.

 “Engellilerin yaşadıkları sorunlar; yalnızca engelli bireyleri ve ailelerini değil, toplumun tüm kesimlerini yakından ilgilendiren önemli bir konudur. Engellilik, sosyal hayatı engelleyen bir kusur değil, desteklenmesi gereken bir durum olarak kabul edilmelidir. Bu nedenle her fırsatta onları kucaklayarak eşit ve değerli vatandaşlar olduklarını göstermeliyiz. Engelli vatandaşlarımızın hayatlarını daha da kolaylaştırarak geleceğe güvenle bakabilmeleri ve üreten bireyler olarak kendi kendilerine yeter duruma gelmeleri için kamu ve özel kuruluşlar, yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları ile tüm vatandaşlarımızın işbirliği içinde hareket etmeleri gerekmektedir. Bu vesile ile #3 Aralık Dünya Engelliler Günü kutlu olsun #

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI