Advert

SERKAN DAĞLI'NIN 03 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

Deva partisi Alaçam İlçe Başkanı Serkan Dağlı: “Engellilerin haklarının tanınmasını eşit yurttaşlık ilkesinin gereği olarak görüyoruz.”

SERKAN DAĞLI'NIN 03 ARALIK ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

Deva Alaçam İlçe Başkanı Serkan Dağlı  3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle yayınladığı mesajında; “Engellilerin devasının partisinde olduğunu söyledi.” Deva Partisi (Demokratik ve atılım Partisi ) Alaçam İlçe Başkanı Serkan Dağlı, 3 Aralık "Dünya Engelliler Günü" münasebetiyle yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; Ülkemizin de önemli bir nüfusunu engelli vatandaşlarımız oluşturuyor. Bu nedenle engelli vatandaşlarımızın sorunları bizlerin birinci önceliği olmuştur.  Engelli vatandaşları eve hapseden, hayata küstüren anlayış son yıllarda yıkılmaya başlamış, onların hayatımızın her alanına katılmalarını sağlamak birinci önceliğimiz olmuştur. Gerek merkezi yönetim, gerekse yerel yönetimler bu vatandaşlarımızın yaşam seviyelerini yükselmede gerekli tüm yasal ve fiziki düzenlemeleri hızla hayata geçirmektedirler. Bizler, bu vatandaşlarımızın büyük çoğunluğunu hayatlarımıza dahil ettiğimizde tam anlamıyla çağdaş, mutlu, huzurlu ve refah seviyesini yakalamış bir ülke olabiliriz. Ancak; yapılması gereken bütün fiziki ve yasal düzenlemeleri tamamladığımızda, toplum olarak kafalarımızdaki engelleri de kaldırdığımız zaman bu vatandaşlarımızı kucaklamış oluruz.

Engelli vatandaşlarımızla ilgili meselelerdeki duyarlılığın artması ve engellerin kaldırıldığı bir dünya temennisi ile tüm engelli vatandaşlarımızın ‘ 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü tebrik eder, selam, saygı ve sevgilerimi sunarım dedi.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI