Advert

AKMERCAN’DAN DOĞALGAZ AÇIKLAMASI

27 Kasım 2020 Cuma günü Alaçam ve Yakakent ilçelerine doğalgaz arzı sağlayacak Basınç düşürme ve ölçüm istasyonuna gaz alınmıştı.

AKMERCAN’DAN DOĞALGAZ AÇIKLAMASI

İlçemize verilecek doğalgazın 7 Aralık 2020 Pazartesi günü itibarı ile bütün Alaçam'a verilmesi hususunda, AKMERCAN Delta Doğalgaz firmasına ait Doğalgaz firma yetkilileri tarafından Alaçam Cumhuriyet meydanında yapılan gaz yakma töreni ile ilk gaz Alaçam’a verilerek meşale tutuşturuldu. Aralık ayı içerisinde inşallah iki ilçemize de doğalgaz vermeye başlayacağız denildi. Doğalgaz için ilk adım atıldı.

İlçemize ilk doğal gaz bugün itibariyle verildi. Cumhuriyet Meydanında düzenlenen tören ile birlikte Alaçam ilçemiz Aralık ayı itibariyle doğalgaz kullanımına başlayacaktır.

Bu güzel hizmetin bizlere ulaşmasını sağlayan, Başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, önceki dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’a, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’a Samsun Milletvekilleri Orhan Kırcalı, Fuat Köktaş, Yusuf Ziya Yılmaz ve Ahmet Demircan'a, önceki dönem belediye başkanı Hadi Uyar’a ve emeği geçenlere teşekkürler.

Bu kapsamda Yakakent ilçesine doğalgaz Aralık ayı içinde verilmesi planlanmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI