Advert

YAKAKENT'TE EMEKLİ ÖĞRETMENLERE VEDA PLAKETİ

Yakakent İmam Hatip Ortaokulunda yıllarca idarecilik ve öğretmenlik görevi yapan ve Emekli olan Harun Şen, başka bir okula atanan Merve Boyun, plaket töreninde yaptığı konuşmalarında, öğretmenliğin zor ama bir o kadar da gurur verici bir meslek olduğunu s

YAKAKENT'TE EMEKLİ ÖĞRETMENLERE VEDA PLAKETİ

Yakakent İmam Hatip Ortaokulunda yıllarca idarecilik ve öğretmenlik görevi yapan ve Emekli olan Harun Şen, başka bir okula atanan Merve Boyun, plaket töreninde yaptığı konuşmalarında, öğretmenliğin zor ama bir o kadar da gurur verici bir meslek olduğunu söylediler.

Plaket törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çiçek, Okul Müdürü İlker Öksüz ile birlikte Plaketlerini ve hediyelerini takdim ettiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çiçek, Milli Eğitim camiasına hizmetleri bulunan arkadaşımız emekli olarak aramızdan ayrılmışlardır. Çalışmalarında göstermiş oldukları çabalarını, dostane ilişkilerini unutmamız mümkün değildir. Kendilerini bu çalışmalarından dolayı kutluyoruz. Emekliliklerinin hayırlı olmasını dileyerek, bundan sonraki yaşantılarında huzur, mutluluk ve saadetler diliyorum. Tayini çıkan Merve hocamıza da bundan sonraki yeni görev yerinde başarılar diliyorum dedi.

Okul Müdürü İlker Öksüz Okulumuzda Yıllarca Müdür Başyardımcısı olarak hizmet eden ve emekli olan Harun Şen hocamıza, ağabeyimize ve başka bir okula atanan Merve Boyun hocamıza hatıra mahiyetinde plaketlerini takdim ediyoruz. Kendilerine okulumuza ve öğrencilerimize vermiş oldukları emeklerinden ötürü teşekkür ederim. Okulumuz öğrenci ve öğretmenleri adına hayat boyu sağlık ve esenlikler diliyorum dedi.

Yıllarca Müdür Başyardımcısı olarak hizmet eden ve emekli olan Harun Şen duygularını şöyle dile getirdi. Öğretmenin meslek hayatı boyunca binlerce öğrenciyi geleceğe hazırladığını ifade eden Şen, gelecek nesillerin öğretmenlerin elinde şekillendiğini belirtti.

Okulumuzda görev yaptığı sürece özverili çalışmalarıyla yüzlerce öğrencisine ışık olmuş, Merve öğretmenimizin hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI