Advert

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA DENETİMLER DEVAMETTİ

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Alaçam’da da cuma günü saat 21.00 itibariyle başlayan 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması, birinci gününde devam ediyor.

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA DENETİMLER DEVAMETTİ

Alaçam’da güvenlik güçleri denetimlerini sürdürürken, vatandaşların da kısıtlamaya riayet ettiği görüldü. Alaçam'da Cuma akşamı saat 21.00 itibarı ile başlayan sokağa çıkma kısıtlamasında İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yol kontrolü ve maske denetimleri gerçekleştirildi.

Korona virüsle mücadele tedbirleri kapsamında, Türkiye genelinde pazartesi saat 05.00’da sona erecek sokağa çıkma kısıtlaması cuma günü saat 21.00’da başladı. 56 saat sürecek kısıtlamada cumartesi ve pazar günleri market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler 10.00-17.00 saatleri arasında faaliyet gösterebilecek. Kısıtlamanın başladığı cuma saat 21.00 itibariyle Alaçam’da da sokaklar boş kalırken, kısıtlamanın birinci gününde de güvenlik güçleri uygulamaya devam edip, tedbirlere uymayan vatandaşlara cezai işlem uyguluyor. Kentin birçok noktasında polis ekipleri, kimlik ve izin kontrolleri yapıyor.

İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler ilçenim önemli noktası olan Bafra Caddesi Üniversite yanı, Anneler parkı önünde araçları tek tek durdurarak denetim gerçekleştiren ekipler, belgeli bir şekilde mazereti olan vatandaşlara kolaylık sağlayarak, geçişlerine izin verirken, maske konusunda da vatandaşlara uyarılarda bulundular.

Evde Kal Alaçam Hayat Eve Sığar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI