Advert

FİLYASYON EKİPLERİ 7/24 GÖREVDE

Alaçam Toplum Sağlığı tarafından yürütülen filyasyon ekipleri, gece gündüz mesai kavramı gözetmeden 15 kişi sabah 08.00 gece 24.00’e kadar görev yapıyor.

FİLYASYON EKİPLERİ 7/24 GÖREVDE

Samsun'da korona virüsle mücadelede en önde yer alan filyasyon ekipleri, gece gündüz mesai kavramı gözetmeden görev yapıyor. Samsun’da sayıları 340’a yükseltilen filyasyon ekiplerine Vali Dağlı, teşekkür etti. 

Korona virüsüyle yürütülen mücadelede Sağlık İl Müdürlüğü filyasyon ekiplerinin yürüttüğü çalışmanın önemine dikkat çeken Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, “Sağlık İl Müdürlüğü filyasyon ekiplerimiz korona virüsünün ilimizdeki yayılımını durdurma adına önemli bir görev üstleniyor. Gece-gündüz demeden görev yapan tüm filyasyon ekiplerimize Samsunlular adına teşekkür ediyorum” dedi. 

HALEN TEMASLILARI BİLDİRMEYENLER VAR 

İldeki denetim süreçleri ve yapılan filyasyon çalışmaları hakkında bilgi veren Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı şunları söyledi: “Bu çalışmanın merkezini ve en güçlü noktasını Samsun İl Sağlık Müdürlüğü filyasyon ekiplerimiz oluşturuyor. Sayısı yapılan son düzenlemelerle 300’den 340’a yükseltilen filyasyon ekiplerimiz haftanın yedi günü 17 ilçemizde gece gündüz demeden ildeki virüsün yayılımını durdurma adına gerçekten önemli bir görev üstleniyor. Burada tabii ki filyasyon ekiplerimizin daha etkin bir şekilde virüsün takibini yapabilmek için vatandaşlarımızın da ekiplerimize yardımcı olması çok önemli. Halen pozitif kişilerin temaslı oldukları kişileri bildirmedikleri durumlar tarafımıza iletiliyor. Lütfen el birliğiyle mücadelemizi gösterelim, korona virüsünü ilimizden hep beraber uzaklaştıralım "dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI