Advert

PAZAR YERİNDE SOSYAL MESAFE KURALLARINA UYULDU

Alaçam ilçesindeki yoğunluğu azaltmak ilçenin Çarşamba günleri kurulan kapalı ve açık pazar yeri koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında alınan önlemlere vatandaşlar uydu.

PAZAR YERİNDE SOSYAL MESAFE KURALLARINA UYULDU

Vatandaşların sağlıklı bir ortamda alış veriş yapabilmeleri için kapalı ve açık pazar yeri içerisinde maske takarak sosyal mesafe kurallarına dikkat etmeleri konusunda görevliler tarafından uyarıldı.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, çarşamba günleri kurulan açık ve kapalı pazar içerisinde vatandaşların alışverişi sırasında kalabalığın oluşmaması için Polis ve Zabıta ekipleri denetimlerini sıklaştırdı.

Pazar yerine tek bölgeden giriş ve çıkışları kontrol altına alınan Polis ve Zabıta ekiplerince vatandaşların maskesiz olarak girişlerine ve alışveriş yapmalarına izin verilmedi. Pazar girişinde ayrıca zabıta ekiplerince tüm vatandaşların ateş ölçümleri gerçekleştirildi.

Maskesi bulunmayan vatandaşlara görevliler tarafından maske dağıtımının yapıldığı pazar içerisinde, tezgahlar arasında ve alışveriş sırasında vatandaşlar arasında sosyal mesafenin korunması için oldukça titiz davranan görevli ekipler, vatandaşlara ve esnaflara kurallara uymaları konusunda sık sık uyarıda bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI