Advert

ANNE VE OĞLU İÇİN KAYMAKAM’DAN ZİYARET

Alaçam Kapaklı Mahallesinde yaşayan anne ile oğlunun durumunu öğrenen İlçe Kaymakam Fikret Zaman evlerinde ziyaret etti.

ANNE VE OĞLU İÇİN KAYMAKAM’DAN ZİYARET

Konuyla ilgili Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emre Kösem ve Mahalle Muhtarı Sedat Topal ve Mahalle İmam Hatibi Ali Osman Bolat ile birlikte Kapaklı mahallesinde bulunan 90 yaşındaki Cennet Semiz ve 48 yaşındaki oğlu Aziz Semiz’i evlerinde ziyarete ederek yapılması gereken yardımların bir an önce yapılması ve kaldıkları ev içinde köy ilkokulunun lojmanını onararak oraya yerleştirmek.

Geçirdiği ameliyatlar sonrası yürümekte zorlanan 90 yaşındaki Cennet Semiz'in bakacak kimsesi olmadığı için her türlü ihtiyacını oğlu Aziz Semiz tarafından karşılanıyor olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım, Samsun Valimiz Sayın Doç. Dr. Zülkif Dağlı’nın selamlarını getirdim dedi.

Kaymakam Zaman, 90 yaşındaki Cennet Semiz'i yatağında ziyaret ederek her türlü ihtiyaçlarının karşılanacağını ve kendisinin rahat olmasını ve ne istediğini sorması üzerine bana bir bazalı yatak alırsanız şimdilik yeterli ve evimin onarılmasını istiyorum dedi. Bunun üzerine Kaymakam Zaman Mahalle Muhtarı Sedat Topal’a Mahallenin okulun ve lojmanı olup olmadığını sordu, Muhtar Sedat Topal okulun ve lojmanın yeni tadilattan geçtiğini yerinde incelemelerini söyleyerek 90 yaşındaki Cennet Semiz'in evinden ayrıldılar.

Kaymakam Zaman ve beraberindeki mahalle halkı ile birlikte bakım ve onarıma yeni yapılan okulun yanına gidilerek incelemeler yapıldı. Yapılan incelemeler sonrasında lojmanın çok düzgün olduğunun ve az bir masraf ile çok rahat bir yaşam geçirecekleri bir ortam olacağı kanaatine varıldı. Konu ile ilgili yakından ilgileneceğini belirten Kaymakam Zaman Muhtar’a bir an önce mahalle halkı ile görüşmelerinizi yaparak bir ortak fikirde buluşalım ve bu konuyu bir an önce bitirelim dedi.

Son olarak 90 yaşındaki Cennet Semiz’in oğlu Aziz Semiz, yapılan ziyaret sonrası Samsun Valimiz ve İlçe Kaymakamımız devletin sıcaklığını yanımda hissettirdiğiniz için sizlere ve ekibinize teşekkür ederim dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI