Advert
Advert

Kaymakam Zaman’dan Demiryürek’e Ziyaret

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık ile birlikte Meslek Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Kürşat Demiryürek’i ziyaret etti.

Kaymakam Zaman’dan Demiryürek’e Ziyaret

Alaçam Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Kürşat Demiryürek, Müdür yardımcıları Şenol Doğan ve Zümral Gültekin eşliğinde okulu gezen Kaymakam Fikret ZAMAN, Alaçam Öğretmenevine ait olan Yüksekokul yemekhanesini gezerek öğle yemeğini öğrencilerle birlikte yedi. Yemeklerin güzel ve hijyen olması nedeniyle yemekhane personeline teşekkür etti. Daha sonra yüksekokulu gezen Kaymakam ve İlçe Emniyet Müdürü okulun laboratuarlarını, kütüphanesini ve genelini çok beğendiklerini ifade ettiler. Yüksekokul ile sürekli iletişimde olan Kaymakam öğrencilerin ihtiyaçları olduğu takdirde Kaymakamlık olarak her türlü desteğin sağlanacağını belirterek, Yüksekokul ile birlikte birçok ortak proje gerçekleştirilebileceğini ve Alaçam’ın bu projeler ile kalkınabileceğine vurgu yaptı.

Kaymakam Fikret ZAMAN, Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Kürşat Demiryürek ve İlçe Emniyet Müdürü Kenan BIYIK daha iyi bir Alaçam için yapılabilecekler konusunda fikir alışverişinde bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA
ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA
ÇELTİK ÜRETİCİSİ DERTLİ
ÇELTİK ÜRETİCİSİ DERTLİ