Advert

YAKAKENT'TE DOĞALGAZ’DAN BOZULAN YOLLAR ONARILIYOR

Yakakent’te Doğalgaz çalışmaları nedeniyle bozulan şehir içi yolları vatandaşların mağdur olmaması nedeniyle hemen onarılıyor.

YAKAKENT'TE DOĞALGAZ’DAN BOZULAN YOLLAR ONARILIYOR

Doğal gaz vatandaşlar için şüphesiz büyük bir hizmet fakat doğal gaz şebeke boru hatlarının çekilmesi ile yollar köstebek yuvasına dönüyor, kurak havada tozdan, yağışlı havalarda çamurdan yollarda yürünecek gibi değil, ayrıca bozuk yollarda giden araçlarda büyük arızalar meydana gelmektedir.

      Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA ilçe sakinlerinin doğal gaz boru şebekesi döşenmesi nedeniyle bozulan yollardan daha fazla olumsuz etkilenmemesi amacıyla geçirdiği rahatsızlığın ardından çalışmalara başlayarak çalışma yapan fen işleri ekiplerinin yanına giderek malayı küreği eline alarak yapılan çalışmalara destek verdi.

Yakakent Belediye başkanı Hüseyin KIYMA konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı; Gönül Belediyeciliği anlayışıyla hizmetlerimize devam ediyoruz. Doğal gaz alt yapısı nedeniyle ilçemizde bozulan beton yolların yeniden düzenlenmesi için hafta sonu kısıtlamasını da değerlendirerek betonlama çalışmalarımızı başlattık dedi.

Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA çalışmaları yakından takip ederek, çalışma arkadaşlarımıza kolay gelsin dileklerinde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI