Advert

ALAÇAM EMNİYET’TEN ASAYİŞ VE TRAFİK UYGULAMASI

Alaçam İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş ve Trafik Büro Amirliği ekipleri 7 gün 24 saat ilçenin güvenliğini sağlamaya devam ediyor. Ekipler, günün belirli saatlerinde ilçenin önemli noktalarında asayiş ve trafik uygulaması yapıyor.

ALAÇAM EMNİYET’TEN ASAYİŞ VE TRAFİK UYGULAMASI

Polis ekipleri asayiş ve yol uygulamalarını rutin bir şekilde sürdürüyor. Bu kapsamda Bu akşam Alaçam İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş ve Trafik Büro Amirliği ekipleri Bafra Caddesi Anneler parkı karşısında asayiş ve yol uygulaması yaptı. Ekiplerin rutin olarak yaptıkları uygulamada araç ve içindeki şahısları incelendi. Ekipler yaptıkları denetimlerde, sürücülerin ehliyet ve araç bilgilerini kontrol ediyor. Ayrıca ekipler araç içindeki kişilerin de kimlik kontrolünü yaparak GBT sorgulamasından geçiriyor.

SÜRÜCÜLER UYARILDI

Yol kontrollerini sürdüren ekipler, yol uygulamaları sırasında özellikle emniyet kemeri, maske, alkol konusunda sürücüleri ikaz ederek, her araç sürücüsüne genel trafik kuralları hakkında kısa bilgilendirme yaptı. Ayrıca sürücülere trafik kurallarına uymaları konusunda da uyarılarda bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI