Advert
Advert

Alaçamspor Bocce Takımı Cumhurbaşkanının Misafiri

Alaçamspor Bocce Takımı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ın konuğu oldu.

Alaçamspor Bocce Takımı Cumhurbaşkanının Misafiri

2-4 Kasım tarihleri arasında Antalya Kemer'de düzenlenen 11 ülke ve 300 sporcunun katıldığı Uluslararası Bocce turnuvasında 2 ikincilik ve 2 üçüncülük alan Alaçamspor Bocce takımı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan eşliğinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuğu oldu.

Elde ettikleri başarılardan dolayı Alaçamspor Bocce takımını tebrik eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “Başarılarınızın devamını dilerim. Ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiğiniz için teşekkür ederim. Bir sonraki görüşmede çok daha büyük başarılar ile bekliyorum" dedi. Bir süre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşen Bocce takımı daha sonra AK Parti grup toplantısına katıldı. Daha sonra külliyeye geçen Alaçamlı sporcular, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cumhurbaşkanı Danışmanı Hamza Yerlikaya, Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonunu Başkanı Numan Kurtulmuş'u da makamında ziyaret etti. Ziyaretler sırasında Alaçamspor Bocce takımı ile konuşan Gençlik Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Alaçam'a kapalı Bocce spor salonu yapılacağının da müjdesini verdi.

                 Bozdemir, kendilerine destek olan Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman'a, Alaçam eski Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar'a,Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar'a, Alaçamspor Kulübü Başkanı Özcan Nazlım'a, Gehçlik Hizmetleri Spor İLçe Müdürü Cansu Kskin Karaaslan'a,Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Başkanı Mutlu Türkmen'e teşekkür etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA
ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA
ÇELTİK ÜRETİCİSİ DERTLİ
ÇELTİK ÜRETİCİSİ DERTLİ