Advert

KAYMAKAM ZAMAN’DAN PAZAR YERİNDE KORONAVİRÜS DENETİMİ

KORONAVİRÜS tedbirleri kapsamında bugün Alaçam Pazar yerinde geniş kapsamlı denetim yapıldı.

KAYMAKAM ZAMAN’DAN PAZAR YERİNDE KORONAVİRÜS DENETİMİ

Denetimlere Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa AKAR, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yaşar GÖRMEZ, İlçe Toplum Sağlığı Müdürü Ertan BAŞ ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emre KÖSEM ile birlikte Alaçam pazar yerlerinde maske, sosyal mesafe ve hijyen konularını kapsayan geniş çaplı denetim yapıldı.

Yılbaşı öncesi muhtemel yoğunluk durumunu görmek ve kuralların uygulanmasını yerinde görmeyi amaçladığını belirten İlçe Kaymakam Fikret ZAMAN; ’’Ne mutlu ki Alaçamlı hemşerilerimizin tamamının maske taktığını gördüm. Bu öncelikle kendi sağlıklarını ve toplum sağlığını korumak açısından son derece önemli’’ dedi.

Denetim esnasında esnafın sorun ve taleplerini de dinleyen Kaymakam Zaman Denetimler esnasında Pazar Esnafı ve vatandaşlarla sohbet ederek koronavirüs tedbirleri hakkında bilgilendirdi, bugün Pazar yerinde vatandaşları tedbirlere uymaya davet ettiklerini belirten Zaman, şunları söyledi: Bugün Alaçam Pazar yerini ziyaret ederek hem esnafımız hem de vatandaşlarımızla sohbet etme imkanı bulduk. Şükürler olsun ki pazar yerinde vatandaş ve esnafımız kurallara riayet ediyorlar. İnşallah bu böyle devam eder. Bir an evvel gerçek normale dönebilmemiz için 3 kurala uymamız gerekiyor. Sadece bugün için değil, denetimlerimiz her zaman devam edecek dedi.

Vatandaşların yeni yılını da kutlayan Kaymakam ZAMAN” Umarım 2021’de daha sağlıklı daha mutlu günler bizi bekliyor” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI