Advert

AGD, MEKKE'NİN FETHİ İÇİN ONLİNE PROGRAM DÜZENLEYECEK

Alaçam Anadolu Gençlik Derneği’nin (AGD), tarafından her yıl 31 Aralık tarihinde düzenlediği Mekke’nin Fethi programı bu yıl Kovid-19 pandemisi nedeniyle online gerçekleştirilecek.

AGD, MEKKE'NİN FETHİ İÇİN ONLİNE PROGRAM DÜZENLEYECEK

Mekke’nin Fethi’nin 1390’ıncı yıllında düzenlenecek program, 31 Aralık Perşembe akşamı saat 21.00’da başlayacak. Program TV5, Kanal 42, AGD TV ekranlarından ve sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.

Her yıl Anadolu Gençlik Derneği tarafından 600'ü aşkın noktada yüzbinlerin büyük coşkuyla kutlanan Mekke'nin Fethi Programı bu yıl pandemi süreci nedeniyle Televizyonlardan ve Sosyal medya hesaplarından canlı yayınlarla kutlanacak. Anadolu Gençlik Derneği Alaçam İlçe Temsilcisi Faruk PALA konuyla alakalı şunları dile getirdi. " Gönül isterdi ki Mekke'nin Fethi coşkusunu her yıl olduğu gibi bu yılda Alaçam İlçemizde salonları doldurarak, marşlarla ezgilerle ve fetih ruhunu anlatan konferanslarla kutlayalım. Ancak dünyayı saran Koronavirus nedeniyle bu yıl coşkumuzu evlerimizde ekran başında yaşayacağız. Anadolu Gençlik Derneği genel merkezi tarafından düzenlenen program TV5, Kanal 42 ve AGD TV'den canlı olarak yayınlanacak. Biz AGD&MGV mensupları olarak fetih ruhunu her an diri tutmaya çalışan ve aksiyona düşkün bir teşkilatız. Lakin yaşanan süreçte online platformlardan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son olarak tüm Alaçamlı hemşerilerimize Mekke'nin Fethi coşkusunu beraber yaşayacağımız bu programı evlerinden takip etmelerini ve mekkeninfethi.com adresinden online davetiyelerini almalarını istirham ediyorum." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI