Advert

YAKAKENT AK PARTİ’DEN MAHALLE ZİYARETLERİ

Sevgi ve muhabbet ile bakan gözün ve söyleyen sözün giremeyeceği gönül yoktur.

YAKAKENT AK PARTİ’DEN MAHALLE ZİYARETLERİ

Yakakent AK Parti İlçe Başkanı Saliha Korkmaz, Covid-19 salgını dolayısıyla ziyaretlerimizi hassas bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Elimizden geldiğince vatandaşlarımızı ziyaret edip talep ve isteklerini dinliyoruz.

Yakakent AK Parti İlçe Başkanı Saliha Korkmaz, AK Parti her zamankinden daha diri bir şekilde halkın yanında olacaktır. Yakakent’e bağlı bulunan bütün mahalleleri tek tek ve gezerek halka ulaşmaya ve onların dertlerini dinlemeye devam ediyor. Sevgi ve muhabbet ile bakan gözün ve söyleyen sözün giremeyeceği gönül yoktur. Severek yaptığımız işler farkını hemen ortaya koymaktadır. Dolayısıyla sevgide, güvende ve inançta mesafenin olmadığını bizlere hissettiren vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.

Yakakent AK Parti İlçe Başkanı Saliha Korkmaz, AK Parti Yakakent İlçe yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte “İnandığımız Yolda Yürümeye Devam Ediyoruz”. Yakakent AK Parti İlçe Başkanı Saliha Korkmaz ve AK Parti İlçe yönetim kurulu üyeleri ile değişik günlerde Ali Avcı, Züleyha Sarı, Nilüfer Erdoğan, Aykut Şen, Zafer Paralı, Ali Coskun, Mecit Baş, Fatih Kocabaş, Sezi Durhat, Orhan İlhan, Kadın Kolları ve gençlik kolları başkanlarımız  ile birlikte Halkımızın yanında olmaya, mahallelerimizi karış karış gezmeye, vatandaşlarımızı dinlemeye devam ediyoruz. Bizlerden desteğini ve dualarını esirgemeyen değerli büyüklerimize, huzurlu, sağlıklı ve uzun bir ömür dileyerek, tüm yaşlı vatandaşlarımızın sevgi, saygı ve hürmetle ellerinden öpüyoruz.

Samimi sohbetleri ve ev sahipliği için vatandaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI