Advert
Advert
Advert

KAYMAKAM ZAMAN ORTAKÖY MAHALLESİNDE

Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN Ortaköy Mahallesine ziyarette bulundu.

KAYMAKAM ZAMAN ORTAKÖY MAHALLESİNDE

Kaymakam Zaman’a Ortaköy Mahallesi muhtarı Hüseyin BEDİR ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emre KÖSEM ile Vakıftan muhtelif yardımlar alan vatandaşları evlerinde ziyaret ederek hal ve hatırlarını sorarak, taleplerini dinledi. Ziyaretlerde bir hanede 3 öğrenci olduğu görüldü. Bu nedenle eğitim ihtiyaçlarını gidermek amacıyla öğrencilere tablet desteği vereceğini belirtti.

Ziyaret esnasında bazı evlerin bakım ve onarım görmesi gerektiği, hem vatandaşların taleplerinden hem de İlçe Kaymakamının bizzat yerinde tespitinden dolayı değerlendirilmeye alınacağı, Vakıf imkânları doğrultusunda yardımcı olunacağı belirtildi.

Engelli bir vatandaşa da ziyarette bulunuldu. Kaymakam Zaman, Ziyaretler esnasında maske hediye ederek maske, mesafe ve temizlik kurallarını bir kez daha hatırlatarak, mahalle halkından duyarlı olmalarını rica etti.

Ortaköy’de kısa bir halk toplantısı da yapan İlçe Kaymakamı Zaman tek tek vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.

Bu ziyaretlere tüm mahallelerimizde aralıksız devam edeceğini belirten İlçe Kaymakamı Fikret Zaman; “sorunları yerinde görmek ve çözüm bulmak amacıyla en ücra mahallerimize ulaşmaya devam edeceğiz” dedi.

Ortaköy Mahallesi muhtarı Hüseyin BEDİR, Mahallemizi ziyaret eden İlçe Kaymakamımız Sayın Fikret Zaman bey’e teşekkür ederek yapılacak olan yardımları yerinde görerek ve vatandaşları dinleyerek çözüme kavuşturulmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU