Advert

AK PARTİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISINDA MÜJDELİ HABER

Alaçam AK Parti olağan yönetim kurulu toplantısında Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Sayın Çiğdem Karaaslan Tarafından müjdeli haber verildi.

AK PARTİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISINDA MÜJDELİ HABER

AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Hasan Özdemir, her hafta Salı günü yaptıkları yönetim kurulu haftalık olağan ilçe yönetim kurulu toplantımızı videokonferans yolu ile kıymetli Genel Başkan Yardımcımız ve Samsun Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Karaaslan ve İlçe Koordinatörlerimiz Sayın Recep Ali Güven ve Sayın Feyzi Baran'ın katılımları ile gerçekleştirdik.

Başkan Özdemir, teşkilatımızın 2020 çalışmaları değerlendirdik. kısa zaman içinde tamamlanarak halkımızın hizmet girecek olan projeler hakkında istişarede bulunduk. Toplantıda Genel Başkan Yardımcımız ve Samsun Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Karaaslan tarafından bizlere müjdeli haber olarak Alaçam-Yakakent arasına yapılacak olan 50 yataklı hastanenin ihalesinin 22 şubat 2021’de yapılacağı bilgisini paylaşmıştır.

Başkan Özdemir, Genel Başkan Yardımcımız ve Samsun Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Karaaslan bizleri çok mutlu etmiştir. Kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum, ilçemiz için hayılır uğurlu olmasını diliyorum.

İlçemizde Yapılan Tüm Yatırımlarda Desteklerinden Dolayı Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca, AK Parti Samsun Milletvekilimiz ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Çiğdem Karaaslan, Geçmiş Dönem Sağlık Bakanımız ve Samsun Milletvekilmiz Sayın Ahmet Demircan, Sayın Orhan Kırcalı, Sayın Yusuf Ziya Yılmaz, Sayın Fuat Köktaş ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Allahın izniyle devletimizden ve hükümetmizden aldığımız güç ile birlikte 2021 yılında ilçemizde devam eden ulucay sedde ve köprü projesi başta olmak üzere, yenicami mahallesi'nde çamlık mevkisinde yapımı tamamlanmak üzere olan 250 öğrenci kapasiteli (KYK) yüksek öğretim kredi ve yurtlar kurumu öğrenci yurdunu ve 4.200 m2'lik alanda inşa edilen yeni hükümet konağının projesi tamamlanıp halkımızın hizmetine sunulacaktır.

Genel Başkan Yardımcımız ve Samsun Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Karaaslan hanfendinin büyük gayretleri ile İlçemiz için büyük önem arz eden ve yıllardır hayalini kurduğumuz doğalgaza kavuşma sevincimiz devam ediyor. alt yapısı tamamlanan evler ve işyerleri doğalgazı kullanmaya başladı. yeni yılındada yapım aşaması hızlı şekilde devam ediyor dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI