Advert

BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ GAZETECİLERİ UNUTMADI

Bafra Belediye Başkanı Sayın Hamit Kılıç 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bizleri unutmayarak hediyelerini bizlere ulaştırdı.

BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ GAZETECİLERİ UNUTMADI

Her yıl 10 Ocak’ta çalışan gazeteciler gününde bizleri Bafra’da ağırlayan Bafra Belediye Başkanı Sayın Hamit Kılıç’a teşekkür ederiz.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bizleri unutmayan Bafra Belediye Başkanı Sayın Hamit Kılıç ve onun nezdinde Bafra Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Yaşar Şenel Bey'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bafra Belediye Başkanı Sayın Hamit Kılıç’ı bizzat telefonla arayarak nazik hediyeleri için teşekkür ettim.

Bafra Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Yaşar Şenel Bey, Bafra Belediye Başkanımız Sayın Hamit Kılıç’ın selamlarını iletti. Bu vesileyle gece gündüz demeden, halkın haber alma hakkı için fedakârca çalışan basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, Ebediyete intikal eden basın mensuplarını da rahmetle anıyor, meslek hayatlarında mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI