Advert
Advert
Advert

DEVA PARTİSİ ESNAFIN YANINDAYIZ

DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanı Serkan Dağlı; "Pandemi sürecinden ağır şekilde etkilenen esnafın sesi olacağız" dedi.

DEVA PARTİSİ ESNAFIN YANINDAYIZ

DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanı Serkan Dağlı, pandemi tedbirlerini alarak esnaf ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

"ESNAFIN SESİ OLACAĞIZ"

Esnafın sorunlarını ve beklentilerini dinleyen Başkan Dağlı, "Alaçam esnafları pandemi sürecinin ağır şartlarından etkilenen en ağır kesimlerden biri, bu süreçte DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanlığı olarak ilçemizde bulunan tüm esnafları ziyaret ederek, onların dertlerini ve sıkıntılarını dinleyip, en yüksek perdeden dile getirilmesi için mücadele edeceğiz." dedi.

"YEREL İŞLETMELERDEN ALIŞVERİŞ YAPIN"

Pandemi sürecinde küçük işletmelere destek olmak için yerel esnaflardan alışveriş yapılması gerektiğine vurgu yapan Başkan Dağlı, "Özellikle vatandaşlarımıza yerel esnaflardan alışveriş yapmasını her gittiğimiz yerde, her çaldığımız kapıda gündeme getiriyoruz. Bu süreçten en çok etkilenen esnaflarımızı, servis taşımacılığı yapan şoförlerimizi ve çiftçilerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Kararlı mücadelemizden asla taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz, esnafın devası hazır, Türkiye'nin devası hazır, Alaçam'ın devası hazır" dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU