Advert

İYİ PARTİYE KATILANLARA ROZETLERİ TAKILDI

İYİ Parti Alaçam İlçe Başkanlığı binasında İYİ Parti Samsun Milletvekili Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erhan Usta ve İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy tarafından partiye katılanlara rozetleri takıldı.

İYİ PARTİYE KATILANLARA ROZETLERİ TAKILDI

İYİ Parti Alaçam İlçe Başkanı Dursun Ayvaz tarafından Parti binası önünde yönetim kurulu üyeleri ve partililerle birlikte karşılandı. Parti binasında bir araya gelen İYİ Parti Samsun Milletvekili Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erhan Usta, İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy ve Alaçam İlçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte partiye yeni katılanlara rozetleri İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta ve İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy tarafından takıldı.

İYİ Parti Samsun Milletvekili Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erhan Usta ve İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy partililerle gündemdeki konular hakkında görüş alışverişinde bulunarak gündemi değerlendirdiler. Alaçam’ın sorunlarını ve yapılabilecek projeleri değerlendirdiler. İYİ Parti Alaçam İlçe Başkanı Dursun Ayvaz ilçemizi ziyaret eden İYİ Parti Samsun Milletvekili Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erhan Usta ve İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy’a teşekkür etti. Daha sonra Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman’ı makamında ziyaret eden protokol üyeleri buradan Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir’i ziyaret ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI