Advert

KAYMAKAM ZAMAN TAŞKELİK MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emre Kösem ile birlikte Alaçam Taşkelik Mahallesini ziyaret ederek Taşkelik Mahallesi Muhtarı Kurtça Bozkurt'tan mahalle ile ilgili bilgiler aldı.

KAYMAKAM ZAMAN TAŞKELİK MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

Mahallede bulunan Şehit ailesini de ziyaret eden Kaymakam Zaman Şehit ailelerine büyük önem verdiklerini söyledi. Şehit Ümit Keskin’in babası Ahmet Keskin'i evinde ziyaret eden Kaymakam Zaman Şehit Murat Yıldız’ında mezarı başında dua etti.

Taşkelik Mahallesi Doğanyuvası Camii İmam-Hatibi Raif Keskin’e mahallede eksikliklerin giderilmesi ve yapılması gereken çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Kaymakam Zaman Mahalle Halkı ve çocuklarla yakından ilgilendi. Uzaktan eğitim gören öğrenciler ile sohbet etme imkanı bulan Zaman öğrencilere tatilde bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.

Taşkelik Mahallesi Muhtarı Kurtça Bozkurt Mahallede ihtiyaç sahibi ailelere yardım yapılması hususunda kaymakam Zaman'a bilgiler verdi. Mahallede bulunan yaşlı ve hastaları evlerinde ziyaret eden Kaymakam Zaman, 90 yaşındaki teyzeyi de ziyaret ederek sohbet etti. İhtiyaçlarının Vakıf tarafından karşılanacağını ve her türlü yardım yapılacağını belirti. Kaymakam Zaman mahalle ziyaretleri kapsamında ziyarette bulunduğu hane bireylerine maska dağıtarak mesafe kurallarına uyulması hususunda hatırlatmalarda bulundu.

Mahalle muhtarı Kurtça Bozkurt mahallemizi ziyaret ederek ihtiyaç sahibi ailelere yardımlarını esirgemeyen Kaymakam Zaman'a teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI