Advert
Advert
Advert

KISITLAMASINDA DENETİMLER DEVAM EDİYOR

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Alaçam’da da cuma günü saat 21.00 itibariyle başlayan 56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması, birinci gününde devam etti.

KISITLAMASINDA DENETİMLER DEVAM EDİYOR

Alaçam İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından denetimler sürdürürken, vatandaşların da kısıtlamaya riayet ettiği görüldü. Alaçam'da Cuma akşamı saat 21.00 itibarı ile başlayan sokağa çıkma kısıtlamasında İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yol kontrolü kimlik bilgileri ve maske denetimleri gerçekleştirildi.

Korona virüsle mücadele tedbirleri kapsamında, Türkiye genelinde pazartesi saat 05.00’da sona erecek sokağa çıkma kısıtlaması cuma günü saat 21.00’da başladı. 56 saat sürecek kısıtlamada cumartesi ve pazar günleri market, bakkal, manav, kasap, fırın ve kuruyemişçiler 10.00-17.00 saatleri arasında faaliyet gösterebilecek. Kısıtlamanın başladığı cuma saat 21.00 itibariyle Alaçam’da da sokaklar boş kalırken, kısıtlamanın birinci gününde de güvenlik güçleri uygulamaya devam edip, tedbirlere uymayan vatandaşlara cezai işlem uyguluyor.

İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler ilçenim önemli noktası olan Bafra Caddesi Üniversite yanı, Anneler parkı önünde araçları tek tek durdurarak denetim gerçekleştiren ekipler, belgeli ve mazereti olan vatandaşlara kolaylık sağlayarak, geçişlerine izin verirken, maske konusunda da vatandaşlara uyarılarda bulundular.

Evde Kal Alaçam Hayat Eve Sığar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU