Advert

KAYMAKAM ZAMAN’DAN KIZLAN’DA HALK TOPLANTISI

İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, Alaçam’a 25 kilometre uzaklıkta bulunan ve 1650 rakımlı Kızlan mahalsinde halk toplantısı yaparak mahalle halkının dert ve sıkıntılarını yerinde dinledi.

KAYMAKAM ZAMAN’DAN KIZLAN’DA HALK TOPLANTISI

Alaçam Kaymakamlığı tarafından gerçekleştirilen Kızlan Mahallesindeki “Halk Toplantısı” İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, İlçe Toplum Sağlığı Müdürü Ertan Baş, Mahalle Muhtarı Satılmış  Büyüktanrıverdi ile birlikte gerçekleştirildi.

İlçe Kaymakamı Fikret Zaman İlçe Toplum Sağlığı Müdürü Ertan Baş, Vakıf yetkilisi Metin Erturan, Mahalle Muhtarı Satılmış Büyüktanrıverdi ile birlikte Kızman Mahallesinde bulunan Aile Sağlığı Merkezinde incelemelerde bulunarak Toplum Sağlığı Müdürü Ertan Baş’tan bilgiler aldı. Alaçam’a 25 kilometre uzaklıkta bulunan ve 1650 rakımlı Kızlan mahalsinde halk toplantısı yaparak mahalle halkının dert ve sıkıntılarını yerinde dinleyen ilçe Kaymakamı Fikret Zaman “Vatandaşların sorunlarının çözümü noktasında yaşanan olumsuzlukları bize mutlaka iletiniz. Kıyıda köşede kalıp da devletimizin ulaşamadığı kimse kalmamalı. Herkese ulaşmak için bu toplantılarımızı her zaman sürdüreceğiz. Bizler sizlere hizmet getirme noktasında havaların yağmur, kar, fırtına da olsa mahalle halkımızla bir araya geleceğiz ve sorunlarını yerinde dinleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kaymakam Zaman, Türkiye Cumhuriyeti'nin güçlü bir devlet olduğunu belirterek, "Hiç kimseyi aç ve açıkta bırakmayız. Halkımızın isteği bizler için emir sayılır. Doğru bir şekilde iletilmesi dahilinde çözülemeyecek bir sorun yoktur. Bizler sizlere hizmet etmek için buradayız. Toplumun yaşadığı her yerde muhakkak ki sorunlar olabilir. Bizler de bu sorunları çözmek için buradayız" dedi.

Kızlan mahallesinde bulunan esnafları da gezerek hal ve hatırlarını sordu bol kazançlar diledi. Yolda gördüğü çocuklarla da sohbet eden Kaymakam Zaman öğrencilere tatil boyunca bol bol kitap okumalarını tavsiye ederek onlara kitap ve hediye verdi. Kızlan mahallesinde bulunan 7 haneyi ziyaret ederek ihtiyaç ve taleplerine dinledi. Daha sonra engelli Ramazan Duman ve Sadık eren’i evlerinde ziyaret ederek Vakıf bünyesinde ihtiyaçlarının karşılanacağı bilgisini verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI