Advert
Advert
Advert

KAYMAKAM YAĞMUR’DA MAHALLE ZİYARETİNDE

Alaçam Kaymakamlığı tarafından Yukarısoğukçam Mahallesinde yağmura rağmen Halk Toplantısı gerçekleştirildi.

KAYMAKAM YAĞMUR’DA MAHALLE ZİYARETİNDE

Alaçam Kaymakamlığı tarafından gerçekleştirilen Yukarısoğukçam Mahallesindeki Halk Toplantısı İlçe Kaymakamı Fikret Zaman başkanlığında gerçekleştirildi.

İlçe Kaymakamı Fikret Zaman başkanlığında, İlçe Tarım Müdürü Mehmet Güreş, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf yetkilisi Metin Erturan, Mahalle Muhtarı Erol Yaman ve Mahalle İmam Hatibi Aslan Alagöz ile birlikte Yukarısoğukçam Mahallesinde bulunan camii avlusunda vatandaşlarla bir araya gelerek halk toplantısı yapan Zaman, Mahalle Muhtarı Erol Yaman’dan mahallenin genel durumlarıyla ilgili bilgi aldı. Halkın dert ve sıkıntılarını yerinde dinledi. “Vatandaşların sorunlarının çözümü noktasında yaşanan olumsuzlukları vatandaşın kendinden dinledi. Kaymakam Zaman, devletin imkanları ölçüsünde en iyi şekilde hizmet etmek için çalıştıklarını ifade etti. Vatandaşların soru ve taleplerini alan Zaman, ayrıca yapılacak olan çalışmalar hakkında da bilgiler verdi. Herkese ulaşmak için bu toplantılarımızı her zaman sürdüreceğiz. Mahalle halkımızla bir araya geleceğiz ve sorunlarını yerinde dinleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kaymakam Zaman, Türkiye Cumhuriyeti'nin güçlü bir devlet olduğunu belirterek, "Hiç kimseyi mağdur bırakmadan halkımızın isteği bizler için emir sayılır. Vatandaşımızın istek ve talepleri bizler doğru bir şekilde iletilmesi dahilinde çözülemeyecek bir sorun yoktur. Bizler sizlere hizmet etmek için buradayız. Toplumun yaşadığı her yerde muhakkak ki sorunlar olabilir. Bizler de bu sorunları çözmek için buradayız" dedi.

Kaymakam Zaman havaların yağışlı olmasına rağmen mahalle gezilerini sürdürüyor. Yukarısoğukçam mahallesinde bulunan haneleri ziyaretinde evlerde gördüğü çocuklarla da sohbet eden Kaymakam Zaman öğrencilere tatil boyunca bol bol kitap okumalarını tavsiye ederek onlara kitap ve hediye verdi. Daha sonra yatağa bağımlı Ahmet Yüksel’i evlerinde ziyaret ederek Vakıf bünyesinde ihtiyaçlarının karşılanacağı bilgisini verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU