Advert

TEŞEKKÜRLER TURHAN AİLESİ

Turhan Ailesinden Alaçam Şadiye Muzaffer Turhan Anadolu Lisesine Bilgisayar Bağışı

TEŞEKKÜRLER TURHAN AİLESİ

İlçemizde bulunan Şadiye-Muzaffer Turhan Anadolu Lisesinin Kurucuları Şadiye-Muzaffer Turhan’ın oğlu Ahmet Turhan Okulda öğrencilerin ihtiyaçlarına destek vermek amacıyla Anne ve babasının adıyla yapılan okula 30 adet Laptop bilgisayar hediye etti.

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural ile birlikte Alaçam Şadiye Muzaffer Turhan Anadolu Lisesini ziyaret ederek okul Müdürü Namık Kocabaş ve Müdür Yardımcısı Sabriye Halıç’tan bilgi aldı.

Okul Müdürü Namık Kocabaş şunları söyledi: Kovid 19 salgını nedeniyle okulumuzda öğrenciler yüz yüze eğitimlere katılamıyor. Uzaktan eğitimin yapıldığı şu günlerde en önemli eğitim araçları bilgisayarlar oldu. Öğrenciler Masaüstü bilgisayar, Laptop bilgisayar, tablet bilgisayar ve cep telefonları ile internet üzerinden bağlanarak derslere katılıp öğretmenleriyle ders yapabiliyorlar dedi.

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, İlçemizde bulunan Şadiye-Muzaffer Turhan Anadolu Lisesinin Kurucularının oğlu Ahmet Turhan Okulda öğrencilerin ihtiyaçlarına destek vermek amacıyla Anne ve babasının adıyla yapılan okula 30 adet Laptop bilgisayar hediye etmiştir. Bu güzel davranışlarından dolayı Turhan ailesini tebrik ediyorum dedi.

Okulun Kütüphanesini de gezen Kaymakam Zaman öğrencilere yeterli olup olmadığını da sordu. Okulun salonunda bulunan okul birincilerinin asılı olduğu resimler hakkında da bilgi aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI