Advert

KAYMAKAM ZAMAN DEMİRCİDERESİ MAHALLESİNDE

Alaçam Kaymakamlığı tarafından Demircideresi Mahallesinde Halk Toplantısı ve Hane Ziyaretleri gerçekleştirildi.

KAYMAKAM ZAMAN DEMİRCİDERESİ MAHALLESİNDE

Alaçam Kaymakamlığı tarafından gerçekleştirilen Demircideresi Mahallesindeki Halk Toplantısına İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yaşar Görmez, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emre Kösem ve Mahalle Muhtarı Ramazan ÖZAY’da hazır bulundu.

İlçe Kaymakamı Fikret Zaman başkanlığında, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yaşar Görmez, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emre Kösem ve Mahalle Muhtarı Ramazan ÖZAY ve Demircideresi Mahalle İmam Hatibi Yaşar Yeşilyurt ve Mahalle sakinleri ile bir araya gelerek halk toplantısı yapan Kaymakam Zaman, Mahalle Muhtarı Ramazan ÖZAY’da mahallenin genel durumuyla ilgili bilgi aldı. Halk toplantısında mahalle sakinleri özellikle su sorunlarının çok acilen giderilmesini istediler ve kış ayları olmasına rağmen evlerimizde sularımız akmamaktadır dediler. Muhtar Ramazan ÖZAY; İlçe Kaymakamlığı ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ev ihtiyacı olan Mustafa Bozdemir’e ev yapım yardımı yapıldığını ve evin büyük oranda tamamlandığını 2 kız 2 oğlan çocuğunun olduğu söyledi. İkinci olarak Mayıs 2020 yılanda Bayram Savlık isimli mahalle sakinimizin evi yanmıştı bununla alakalı olarak yine Vakıfça yeni ev inşaatına başladı dedi.

Kaymakam Zaman daha sonra Ramazan Sevindik, Refiye Bozdemir ve son olarak bir hanede iki kardeş ile birlikte oturan haneyi ziyaret ederek buradaki öğrenim çağındaki çocuklara tatil süresince okumaları için kitap ve dergi hediye etti çocuklarla yakından ilgilendi. 

Hane sakinlerinin dert ve sıkıntılarını yerinde dinledi. “Vatandaşların sorunlarının çözümü noktasında yaşanan olumsuzlukları vatandaşın kendinden dinledi. Kaymakam Zaman, devletin imkanları ölçüsünde en iyi şekilde hizmet etmek bizim görevimizdir dedi. Vatandaşların soru ve taleplerini alan Zaman, ayrıca yapılacak olan çalışmalar hakkında da bilgiler verdi. Mahalle halkımızla bir araya geleceğiz ve sorunlarını yerinde dinleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kaymakam Zaman, Mahalle Muhtarı Ramazan ÖZAY, Demircideresi Mahallesi İmam Hatibi Yaşar Yeşilyurt ve mahalle sakinlerine teşekkür etti. Ziyaret ettiği hanelerde maske dağıttı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI