Advert
Advert

Kaymakam Zaman Pelitbükü’nde Mahalle Halkı İle Bir Araya Geldi

Alaçam Kaymakamı Fikret ZAMAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural ile birlikte Pelitbükü sekecek ve Karacak Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Kaymakam Zaman Pelitbükü’nde Mahalle Halkı İle Bir Araya Geldi

22 Kasım 2018 Perşembe günü Alaçam'a 35km uzaklıkta bulunan Pelitbükü sekecek ve Karacak Mahallelerinde halk ile bir araya gelerek dert ve sıkıntılarını dinledi. Kaymakam Zaman, halkın sorun ve taleplerine kulak vererek, sohbet etti. Yürütülen çalışmalarla ilgili olarak Mahalle Muhtarı Hüseyin Mutlu'dan bilgiler alan Kaymakam Zaman, ilçe ve Mahallelere yönelik hizmetlerin kesintisiz bir şekilde devam edeceğini belirtti. Sürekli halk ile bir araya gelmeye gayret gösterdiklerini belirten Kaymakam Zaman, konuşmasında: Pelitbükü sekecek ve Karacak Mahallelerinde gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizden memnun kalan vatandaşlarımızla sohbet edip sıkıntılarını dinledik. Vatandaşlarımıza hak ettiği hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz. Devlet adına emir ile iş yürütmeye değil size hizmetkâr olarak burada bulunup görevimizi layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. İlçemizi, Mahallelerimizi daha iyi şartlar altında yaşanabilir bir yer haline getirmek için çalışıyoruz. Sizler bizim için değerlisiniz, hizmetlerimizi en iyi şekilde yerine getirmeye de devam edeceğiz” dedi. 

Mahallede çeşitli incelemelerde bulunarak Pelitbükü sekecek ve Karacak Mahallelerinde bulunan Camileri gezerek İmam’dan bilgiler aldı. Mahalle Halkı ile sohbet ederek ihtiyaçlarını ve sorunlarını yerinde dinledi. Mahalle sakinleri Mahallelerine gelen Kaymakam’a teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA
ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA
ÇELTİK ÜRETİCİSİ DERTLİ
ÇELTİK ÜRETİCİSİ DERTLİ