Advert

BAFRA GAZETECİLER CEMİYETİNDEN ZİYARET

Bafra Gazeteciler Cemiyeti, Bafra İlçesinde yeni göreve başlayan İlçe Emniyet Müdürü Bünyamin Temur’a hayırlı olsun ziyareti düzenledi.

BAFRA GAZETECİLER CEMİYETİNDEN ZİYARET

Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Ceylan ve Başkan Yardımcısı Ahmet Şükrü Uluçay, Yönetim Kurulu ve Üyeleri ile birlikte makamında ziyaret edilen Temur’a hayırlı olsun temennilerinde bulunuldu. Pandemi kurallarına riayet edilerek düzenlenen ziyaret, Bafra ve bölgesinde görev yapan yerel ve yaygın basın temsilcileri ile karşılıklı sohbet eşliğinde sürdü.

İletişimin herkes için bir ihtiyaç olduğunu dile getiren Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Ceylan, “Basın çalışanları, kamu kurumları ile kamuoyu arasında sağlıklı bir iletişim için büyük önem arz etmektedir. Samsun’un diğer ilçelerine kıyasla Bafra basını yerel ve yaygın anlamda güçlü bir yapıya sahiptir. Kamu kurumları ile basının diyalog içinde olması şehrimize büyük katkılar sağlayacaktır. Bafra’nın huzur ve asayişi için gece gündüz demeden fedakârca çalışan polis teşkilatımıza desteğimiz tamdır.” Dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bafra İlçe Emniyet Müdürü Bünyamin Temur ise teşekkür ederek, basının son derece önemli olduğunu vurguladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ SEZONU AÇTI
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET
MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ZİYARET