Advert
Advert
Advert

UPA’DAN SOKAK HAYVANLARI İÇİN KULÜBE

Alaçam ilçesinde UPA | Birleşik Hayvan Koruma Derneği / Vakfı (United Protection of Animals Foundation ) Başkanı Dr. Bozkurt Oğuz Sınar önderliğinde #sokagiyuvala etkinliğinde Alaçam ilçesine 4 adet kulübe yerleştirdi.

UPA’DAN SOKAK HAYVANLARI İÇİN KULÜBE

Daha önce Bafra ve 19 Mayıs ilçelerine 10 adet kulübe yerleştiren UPA ekibi Türkiye'nin dört bir yanında #sokagiyuvala etkinligi kapsamında klübe yerleştirmeye devam edeceklerini beyan etti. UPA Başkanı Dr. Bozkurt Oğuz Sınar sadece Samsun ve çevre illerine değil İzmir, Kaş, Denizli, Tunceli, Trabzon, Ordu, Sinop, Antalya vb. gibi Türkiye'nin 4 bir yanında faaliyetlerini sürdüreceklerini beyan ettti. UPA Sivil Toplum Örgütü sadece yurtiçi değil yurtdışında da faaliyetlerde bulunan bir örgüt. Dernek başkanı Bozkurt bey UPA'nın sokaklar ve hayvanlar için gereken her türlü çalışmayı yapacağını ve projenin asıl amacının sokaklara dikkati çekmek ve hayvanların zor koşullarda yaşadığını hissettirmek olduğunu ifade etti.

#sokagiyuvala etkinliğine UPA personelleri ve UPA yönetim kurulundan mühendisler İbrahim Çavuş ve Yasin Uçar'da katkı sağladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU