Advert
Advert

Kaymakam’dan Şehit Mezarlığında Dua

Kaymakam Zaman ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural ile birlikte Pelitbükü sekecek Mahallesinde bulunan Şehit Piyade Er Hasan Hüseyin AYDOĞDU’yu mezarı başında ziyaret ettiler.

Kaymakam’dan Şehit Mezarlığında Dua

İlçede bulunan şehit ailelerini ve mezarlarını sık sık ziyaret etmek gerektiğini ve şehit ailelerine kapılarının her zaman açık olduğunu dile getiren Kaymakam Zaman, Pelitbükü sekecek Mahallesinde bulunan Şehit Piyade Er Hasan Hüseyin AYDOĞDU’yu mezarı başında ziyaret ederek dua etti. Pelitbükü sekecek Mahallesinde bulunan Şehidin Dedesi ile yakından ilgilenerek istek ve taleplerini dinledi.

Kaymakam Zaman, şöyle devam etti:

            "Şehitlerimizin vatan uğruna fedakarlıklarını ve yaptıkları kahramanlıkları hiçbir zaman unutmayacağız. Bu vatanın toprağı şehitlerin kanlarıyla yoğrulmuştur. Biz bu mücadelenin sahibi ataların evlatlarıyız. Geçmişimize sahip çıkmak, bizi biz yapan değerlerimizi gelecek nesillere taşımak, en büyük vazifemizdir. Milletimizin gönlünde şehitlerimizin her zaman müstesna bir yeri vardır. Bütün şehit yakınlarımızı saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA
ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA
ÇELTİK ÜRETİCİSİ DERTLİ
ÇELTİK ÜRETİCİSİ DERTLİ