Advert
Advert
Advert

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KARLA MÜCADELE EKİPLERİ ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR

Ülke genelinde etkili olan kar yağışı nedeniyle ilçede yolların kapanmaması için Samsun Büyükşehir Belediyesi aralıksız çalışıyor.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KARLA MÜCADELE EKİPLERİ ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR

Ülke genelinde etkili olan kar yağışı nedeniyle ilçede yolların kapanmaması için Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kar yağışının meydana getirdiği olumsuzlukları ortadan kaldırmak ve ilçedeki günlük yaşamın aksamaması için çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor.

Yukarı mahallelerde halkının mağdur olmaması için gayretle çalışan Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri kar küreme ve tuzlama çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar, olumsuz hava şartlarından hiç kimsenin mağdur olmaması için gereken tüm tedbirleri alan Büyükşehir Belediyesi ekipleri insanüstü bir gayretle çalışmalarını sürdürüyor. Kar yağışıyla birlikte ilçe merkezinde kapalı yollar bulunmamakta olup yukarı mahallerde ise yaklaşık bir metreyi bular kar ve tipi yağışı devam etmektedir. Bizzat giderek yerinde gördüğümüz manzaralar karşısında adeta hava muhalefeti hayıtı olumsuz bir şekilde etkilediğini gördük. Kızlan merkeze kadar çıkmış olmamıza rağmen oradan ileriye cesaret edip gidemedik yollarda ise Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri ana artellerde ve kritik noktalarda kar temizliği çalışmaları 24 saat aralıksız devam ediyor.

Kapaklı mahallesinde vatandaşlar evlerinin önü kendi imkanları ile temizlerken görüntüledik. Kızlan merkezde ise bir metrenin üzerinde kar kalınlığı olduğunu gördük Vatandaşlar tarafından bildirilen ihbarlar, karla mücadele ekipleri tarafından anında değerlendirilerek, müdahale ediliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU