Advert

KAYMAKAM ZAMAN’DAN ESNAF ZİYARETİ

Korona virüs önlemleri kapsamında esnaf ziyaretleri yapan Kaymakam Zaman, esnaflara maske dağıtarak Korona virüs tedbirleri kapsamında uyarılarda bulundu.

KAYMAKAM ZAMAN’DAN ESNAF ZİYARETİ

Alaçam ilçe Kaymakamı Fikret Zaman, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Akar, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emre Kösem ile birlikte ilçe esnaflarını ziyaret ederek Korona virüse karşı mücadelede, sosyal mesafe, hijyen ve maske takmaları konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

Kaymakam Zaman, Yenicami mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret ederek İlçemizin en eski saatçilerinden Nihat Mete’yi iş yerinde İlçe Emniyet Müdürü ile birlikte ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Kurucusu ve mütevelli heyeti olarak görev yaptığını, ilçenin en eski ve en yaşlı esnafı olması sıfatı ile 2018 yılında Esnaf ve Sanatkarlar odasınca düzenlenen Ahilik programında yılın ahisi seçildiğini. Aynı zamanda ilçenin en eski saat tamiri ve satıcısı olarak bu ilçeye 55 yıldır hizmet verdiğini söyledi.  Daha sonda çevre esnafları da ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar diledi ve esnaflara maske dağıttı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI