Advert
Advert

"Orda Bir Köy Var Yakında Projesi" Başlıyor.

Alaçam Belediyesi tarafından hazırlanan ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansının destekleriyle süren “Orda Bir Köy Var Yakında Projesi” nin Alaçam Belediye Başkanlığı Makamında yüklenici firma yetkilileri ve Belediye Başkanı Hadi Uyar tarafından iş yeri tesl

İmza törenin ardından Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, Yüklenici firma Yetkilileri (DAMA RESTORASYON  DAN. İNŞ. PAZ. LTD.  ŞTİ) ve Alaçam Belediyesi Teknik Personeli Geyikkoşan’da bulunan proje sahasında  yapılacak olan  çalışmalar hakkında yerinde incelemelerde bulundular.

Başkan Uyar; “ İlçemiz turizm potansiyeli bakımından Samsun’un gözbebeği konumundadır. Özelikle yeşil ve mavinin iç içe bulunduğu Geyikkoşan Sahili ve mesire alanı yerli yabancı birçok turistin uğrak noktası halindedir. Bizlerde yaptığımız birçok çalışma ile Geyikkoşanımızı bir marka haline getirmek için  büyük çaba ve gayret gösteriyoruz. Gerek sahil yolu çalışmaları ve gerekse de halkımızın hizmetine sunduğumuz Çok Amaçlı Düğün Salonu ve  Yeni Güreş Alanımızla birlikte “Orda Bir Köy Var Yakında” projesi ile Geyikkoşanımızı  bir marka haline  getirmeyi planlıyoruz.

Proje kapsamında yapılacak olan 10 adet konaklama birimi 1 adet resepsiyon binası ve 2 adet satış binası ve çevre düzenleme ile  Geyikkoşan  hak ettiği değeri bulacaktır. Proje maliyeti  1.085.000,00 TL değerinde olup yapım çalışmaları bugün itibariyle başlamıştır. Bu projeler bir bütünlük halinde İlçemizin turizmine  yön verecek, altyapı oluşturacaktır. Projede emeği geçen herkese teşekkür ediyor, ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA
ALAÇAM HEYETİ ANKARA'DA
ÇELTİK ÜRETİCİSİ DERTLİ
ÇELTİK ÜRETİCİSİ DERTLİ