Advert

YAKAKEANT AK PARTİ’DEN MAHALLE BAŞKANLARINA ZİYARET

Yakakent AK Parti İlçe Başkanı Saliha Korkmaz, Sevgi ve muhabbet ile bakan gözün ve söyleyen sözün giremeyeceği gönül yoktur.

YAKAKEANT AK PARTİ’DEN MAHALLE BAŞKANLARINA ZİYARET

Korkmaz, Birliğimiz, dirliğimiz, beraberliğimiz daim olsun, amaç birbirimizi Allah rızası için sevmek ve geleceğimiz olan çocuklarımız için iyi bir miras bırakmaktır. Desteklerini bizlerden ve partimizden esirgemeyen gönül dostlarımıza teşekkür ederiz.

“İNANDIĞIMIZ YOLDA YÜRÜMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Yakakent Ak Parti’de Yassıdağ Mahalle Başkanı Birol Karabulut’a Ziyarette bulundular: Yakakent AK Parti İlçe Başkanı Saliha Korkmaz, Covd-19 salgını dolayısıyla ziyaretlerimiz hassas bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Elimizden geldiğince vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret edip talep ve isteklerini dinliyoruz. Yakakent AK Parti İlçe Başkanı Saliha Korkmaz, Yakakent’e bağlı bulunan bütün mahalleleri tek tek gezerek halka ulaşmaya ve onların dertlerini dinlemeye devam ediyoruz. Sevgi ve muhabbet ile bakan gözün ve söyleyen sözün giremeyeceği gönül yoktur. Severek yaptığımız işler farkını hemen ortaya koymaktadır. Dolayısıyla sevgide, güvende ve inançta mesafenin olmadığını bizlere hissettiren mahalle halkımıza teşekkür ederiz.

Yakakent AK Parti İlçe Başkanı Saliha Korkmaz, AK Parti Yakakent İlçe yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte “İNANDIĞIMIZ YOLDA YÜRÜMEYE DEVAM EDİYORUZ”. Korkmaz, AK Parti İlçe yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte değişik günlerde Ali Avcı, Züleyha Sarı, Nilüfer Erdoğan, Aykut Şen, Zafer Paralı, Ali Coskun, Mecit Baş, Fatih Kocabaş, Sezai Durhat, Orhan İlhan, Kadın Kolları Başkanımız Muhteber Çevik ve gençlik kolları başkanımız Fatih Korkmaz ile birlikte Halkımızın yanında olmaya, mahallelerimizi karış karış gezmeye, vatandaşlarımızı dinlemeye devam ediyoruz.

Bizlerden desteğini ve dualarını esirgemeyen değerli büyüklerimize, huzurlu, Samimi sohbetleri ile ev sahipliği yaptıkları için vatandaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
DAĞCILAR KEŞFETMEYE DEVAM EDİYOR
11 KASIM
11 KASIM "MİLLİ AĞAÇLANDIRMA GÜNÜ" ETKİNLİĞİ YAPILDI